Nowoczesne nastawienie do kreowania projektów wnętrz

Profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych to domena warszawskiej firmy ZEN. Jest to punkt, w jakim warto składać projekt, bo w krótkim czasie można będzie przekonać się, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz świetnie znają się na własnej pracy. Nie tylko zrobią wszystko w zgodzie z ustaleniami, ale też zachowają kreatywność.

Eksperci mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas realizacje można sprawdzać na ich stronie www. Można na przykład zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, czy części wspólnych apartamentowców. Renomowany architekt ma na uwadze to, aby każdy projekt był nowoczesny.

Klient w czasie pierwszej konsultacji musi szczegółowo przedstawić, na czym mu zależy i jaka grupa docelowa będzie robiła użytek z jego obiektu. Na tej podstawie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D lub prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyglądanie się bliżej proponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzegać wszystkie detale wyznaczonej inwestycji.

Tego typu koncepcja pozwala także na wprowadzenie zmian różnego rodzaju, żeby wszystko pozostawało w harmonii. Z uwagi na to też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało klientom. Z propozycji pracowni mogą skorzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy na odległość, z tego powodu można decydować się nie tylko na zrobienie projektu, lecz też na usługę wykonania mebli na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski a także z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje okazję na kompletne wyposażenie mieszkania. Elementy umeblowania będą wykonane z zastosowaniem najlepszych materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez długi czas.