Dom

Lamele ścienne – idealny pomysł do dekoracji wnętrza domu

Ozdoby są najważniejszym elementem w dopełnieniu całego wnętrza domu. Bez nich salon wywierałby wrażenie niedokończonego i równocześnie pustego. W salonie prócz kanapy stolika i komody, umieszcza się również stół oraz krzesła, takiego typu meble całkowicie sprawdzają się w czasie świąt, czy innych większych imprez, gdzie wszyscy uczestnicy siadają w jednym miejscu.

By adekwatnie zaaranżować salon wystarczy trochę wyobraźni i chęci. Nie zawsze musimy wprowadzać drastyczne szczegóły, żeby salon oddawał klasę i spójność z naszą przejrzystą osobowością.

Czasem starczą drobne dodatki, takie jak dekoracje stołu, a reszta pokoju wyda nam się oraz odmieniona oraz urządzona w nowym stylu. Stół jesteśmy w stanie udekorować nowoczesnymi podkładkami o interesujących barwach i wzorach. Na początek upiększania naszego pokoju dziennego, jakim jest salon, w jakim spędzamy większość dnia, wypada usunąć z niego wszystkie niepomocne przedmioty, które tylko zaśmiecają powierzchnię.

Rozpocząwszy od starych pamiątek, jakie zbierają tylko kurz na szafkach i obrazach, które wiszą na ścianach gruntownie nie komponując się z całością salonu. W ich miejsca jesteśmy w stanie powiesić przyciągające zdjęcia z wakacji, jakie mają dla nas znaczenie emocjonalne, a przy tym nadadzą nowoczesny wygląd. Interesującą opcją na ścianę są także lamele ścienne – lamele ścienne w salonie. Ożywienie ścian w salonie ma prawo też odbyć się poprze powieszenie designerskich ram, zamiast starych obrazów. Jeżeli gra toczy się o kolorystykę ścian, to wszystko zależy od tego w jakich barwach czujemy się odpowiednio.

Jeśli kochamy barwy i energetyczne odcienie, bombowym dodatkiem jest pomalowanie tylko jednej ściany, jaki może nadać kompletnie inny wygląd salonu. Jeżeli wolimy stonowane barwy, w jakich jesteśmy w stanie się wyciszyć oraz odpocząć, zastosujemy tutaj biele i beże, jakie uwydatnią kształt oraz kolor akcesoriów. Olśniewającym sposobem na ożywienie i drobne zmiany w salonie będą kwiaty, a dokładniej doniczki z kwiatami. Parapety, które są zagracone rozmaitymi doniczkami, wolno dostosować pod względem jednego stylu oraz nadać oknom innowacyjnego wyglądu.