Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że klienci chętnie go kupują. W głównej mierze, tynk akrylowy jest odporny na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to też wyrób elastyczny, wykazujący dużą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go idealna przyczepność do podłoża. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to kolejny powód motywujący do zakupu. Znaczy, że tynk może zostać użyty na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne oraz imponująca kolorystyka sprawiają, że kupujący z chęcią kupują ten typ farby. Tynk sprzedawany jest w wersji od razu gotowej do wykorzystania, co powoduje, iż jego nakładanie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na bazie nowoczesnych technik. W związku z tym nadaje się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. U producenta tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Klienci mogą obeznać się z opisem na witrynie. Do ich wglądu zostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Skuteczność i prędka aplikacja dowodzą, że warto wybrać taki określony wyrób. W jego formule znajduje się specjalna kombinacja środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku jest zamieszczony.