Apartament w Mechelinkach – świetna alternatywa dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto

Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra alternatywa dla osób, które zamierzają odwiedzić Trójmiasto. Znajduje się blisko Rewy i Gdyni. Nowoczesne i gustownie urządzone mieszkanie pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w drogich hotelach, w jakich w dodatku jest zgiełk.

A można oczekiwać na o wiele większą swobodę. To dobra opcja dla osób, które uwielbiają wypoczywać w ciszy, a mimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie pozostaje w całości do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają chęć. Apartament wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to pokój dzienny z aneksem kuchennym, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z komfortowym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Świetnym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na komfortowy wypoczynek. Można się na nim opalać, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim idealnie poczują się zarówno osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Mające dwa piętra mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 m2.

Apartament taki jest doskonałym wyjściem dla osób, które chcą spędzić czas wolny nad Morzem Bałtyckim, abstrahując od tego, jakie lubią aktywności. Pobyt można rezerwować online albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w apartamencie Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo wpływa również na wygodę podróżowania. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie. Innowacyjny i wygodny lokal z 3 sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie jest czymś obojętnym.